Author: A***r
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: very beautiful ❤️ i love it
Color: Burgundy & Reddish
Price: 557kr
| Material | Human Hair |
| Hair Color | Highlight & Piano |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | S4/27 |
| Type | Bangs Wig |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 200 |
| Wigs Design | Short Wigs |
| Human Hair Origin | Indian Hair |
| Curl | Deep Wave |
| Density | Thicker |
| Human Hair Content | 100% |
| Material Details | Human Hair |
| Net Weight | 205 g |
| Length | 30 cm |
| Crown | 55 cm |
| SKU | sb2410145124531403 |
Author: A***r
Date:
Review: very beautiful ❤️ i love it
Color: Burgundy & Reddish
Author: l***0
Date:
Review: Wonderful hair just as beautiful as the picture and very soft and full I love 🥰
Color: Burgundy & Reddish
Author: j***a
Date:
Review: Beautiful
Color: Burgundy & Reddish
Author: j***2
Date:
Review: Is beautiful just like in photos
Color: Burgundy & Reddish
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.